yükleniyor

Sosyalmedya Danışmanlığı

★Temiz bir iş yaparak hesaplarınızı / Organik bir şekilde büyütüyoruz / sektörünüzde zirveyi Yakalayın ★ ★ Referanslarımız bundan sonra yapacağımız işlerin kalitesinin teminatıdır, takdir sizlerin ★ 15 günlük - 30 Günlük - 60 Günlük Çalışma Süreleri

Bunlar Size Yeterli Değil mi?

Hemen Bize Ulaşın!
PEKİ TAM OLARAK NELER SAĞLAMAKTAYIZ ? 
TAKİP YAPMA : Günlük İnstagram Limitlerince 300 ile 1000 kişiyi takip yapar.İstediğiniz Kitleye Özel Takip listesi Seçeneğiyle )

CİNSİYETLERE GÖRE TAKİP İŞLEMİ : Kitlenize uygun Belirtilen cinsiyete göre ( Bayan veya Erkek )takip isteği gönderimi.( İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde ) 

POTANSİYEL MÜSTERİ TAKİBİ :Günlük Ortalama 1000 kullanıcıya takip isteği. ( İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde )
HASHTAG PAYLASANLARI TAKİP : Kitlenize uygun hashtag paylaşanları takip işlemi ( İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde )
KONUM LOKASYONA GÖRE TAKİP İŞLEMİ :Kitlenize uygun Konum ve Lokasyona uygun kişilere takip isteği yapar.
✔ TAKİPTEN ÇIKARMA : Haftanın belirli bir günü takip edilen kullanıcılar takipten çıkartılır. ( İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde )
ANASAYFAYI BEĞENME : Her 3 - 5 dk da bir Anasayfadaki gönderileri beğenme işlemi.
✔ ANASAYFAYI YORUMLAMA :Her 3 - 5 dk da bir Anasayfadaki Gönderilere otomatik yorum yapma işlemi . ( İnstagram Limitlerine uygun bir şekilde )

✔ ETİKETLİ YORUM İŞLEMLERİ :İstediğiniz Gönderiye Oluşturduğunuz listelerdeki kullanıcıları etiketli yorum yapar. ( @ahmet @mehmet @fatma @ayse )

✔ KEŞFET ÇALIŞMASI :Elimizdeki keşfet gruplarına Beğeni + Yorum Yaparak Etkileşimi arttırmada ve Keşfete düşmede etkili çalışma.
✔ ZAMAN AYARLI GÖNDERİ PAYLAŞMA : Zaman ayarlı olarak ( 1 saat - 2 saat - 4 saat ) gibi belirli aralıklarda otomatik bir şekilde gönderi paylaşma işlemi .
✔ ZAMAN AYARLI GÖNDERİ KLONLAMA : Zaman Ayarlı olarak Gibi Belirli Aralıklarda Belirtiğiniz Kullancı Sayfasından otomatik Olarak Gönderi Klonlayip Sizin Hesabınızda Paylasım Yapıyoruz .
✔ OTOMATİK MESAJ :Sizi takip eden kullanıcılara veya size mesaj atan kullanıcılara otomatik mesaj gönderebiliriz .

VE DAHA PEK ÇOK ŞEY İLE HESABINIZI 30 GUN BOYUNCA ORGANİK BİR ŞEKILDE UYGUN FİYATA KASMAKTAYIZ . 

- SIKÇA SORULAN SORULAR - 

Günlük veya aylık kaç takipçi kazanırım : Sayfanızın içeriğine göre bu rakam değişmektedir , Örneğin ; Kadın hesabı Günlük 500 takipçi kazanıyorsa Bir mizah sayfası 200 - 300 kadar kazanabilir.
Erişim nedir ? Nasıl kasıyorsunuz ? : Erişim , Gönderinizin kaç kişiye ulaştıgını ve kaç kişinin gönderiyi gördüğünü gösterir . Sayfanızı analiz ederek en doğru büyük sayfalardaki takipçilere gt yaparak sizin sayfanıza çekiyoruz ve de sizin sayfanıza oto yorum yaptırarak kesfet'e düşme olasılığını arttırıp erişimide yükseltiyoruz Böylelikle erişimleriniz artıyor ve etkileşimde gözle görülür bir artış oluyor .
Hesabım kapanırmı ? : Hesabınızla Spam olmadan işlem yapmaktayız Yani hesabınızın bizim yaptığımız işlemlerle alakalı kapanma durumu olmaz , Hesabınız Doğrulama veya kapanma durumuna düşerse
bu müsteri sorumlulugundadır .
Hesap Bilgilerim Baskasıyla paylasılırmı ? : Hesap bilgileriniz vs asla 3. bir sahıs ile paylaşılmayacaktır.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!